Методи дослідження

Методи: описовий метод, метод комплексного та функціонального аналізу, а також метод моделювання.
Методи дослідження. Для вирішення поставлених завдань при аналізі емпіричного матеріалу в дисертації застосовується комплексний підхід до КО сучасної англійської мови. В роботі використовуються основні закони діалектики, принципи змінюваності та адаптивності мови як системи; а також елементи індуктивного і дедуктивного методів, дескриптивно-аналітичний, компонентний, контекстуальний і статистичний аналізи. Застосовуються операції класифікації та систематизації, порівняння і зіставлення. При аналізі квантитативного простору сучасної англійської використовується польова стратегія вивчення системно-функціональної організації КО.
У дисертаційній роботі сполучаються і комбінуються загальнонаукові, загальні і часткові лінгвістичні методи: індуктивний, аналітичний метод при аналізі концептуального матеріалу; конструктивний метод моделювання і як його втілення – трансформаційний метод і метод субституції, порівняльний метод і метод змістовної інтерпретації отриманих результатів

Категорії:
Статті
© Всі права захищені - 2024, Офіс Алекс
Розробник
Методи дослідження
Контакти

Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік. Ми також ділимося інформацією про використання вами нашого сайту з нашими партнерами в соціальних мережах, рекламі і аналітиці. Детальніше політика конфіденційності описана за цим посиланням.

Погоджуюсь