Про нас

Офіс “Алекс” було відкрито в 2004 році в м Острог. Основним видом діяльності тоді було написання курсових і дипломних робіт на замовлення. Створювати наукові роботи було неважко, адже їх автори вже мали вищу освіту і певний досвід з університету. Клієнтів спочатку було небагато і це зрозуміло. Проте з часом їх кількість зросла.

З 2009 року було створено кілька освітніх сайтів для допомоги студентам у пошуку інформації. Саме завдяки цим освітнім ресурсам ареал клієнтів поширився не тільки на Рівненську область, а й на всю Україну.

У 2010 році вирішили також створювати сайти на замовлення. Приклади робіт можна подивитися за посиланням в меню. З 2014 року активно працюємо на upwork та freelancehunt.com. Станом на початок 2024 року входимо в топ 30 з 1 000 000 учасників. Посилання на профіль.

Зверніть увагу: ми працюємо офіційно.
Це ще раз підкреслює нашу надійність!

© Всі права захищені - 2024, Офіс Алекс
Розробник
Про нас
Контакти

Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік. Ми також ділимося інформацією про використання вами нашого сайту з нашими партнерами в соціальних мережах, рекламі і аналітиці. Детальніше політика конфіденційності описана за цим посиланням.

Погоджуюсь