Економіко-математичне забезпечення магістерської роботи

Економіко-математичне забезпечення магістерської роботи (розділ 3) повинне супроводжуватися елементами використання студентами ЕОМ, економіко-математичних методів та моделей.
З метою підтримки набутих навичок роботи на ПК і вмінь з алгоритмізації та складання програм кожен студент у магістерській роботі повинен використати комп’ютер.
Не можна обмежитись використанням стандартної програми для аналізу динаміки основних та фінансових показників під час стислої характеристики об’єкта дослідження або використати тільки програму редактор для друку та оформлення тексту та ілюстрації. Потрібні використання адаптованої автором стандартної програми або розробка власної програми для спрощення трудомістких розрахунків у аналітично-дослідницькому чи проектно-рекомендаційному розділах. Під час виконання цієї частини магістерської роботи слід визначити:
– поставлену задачу – програму за якою вона буде вирішуватися;
– базу даних (бажано у додатку навести реальні документи, які є джерелами первинної інформації – баланс, інші форми звітності);
– формули розрахунку;
– блок-схему алгоритму розв’язання задачі;
– результат у формі підсумкової таблиці, діаграм, графіків тощо;
– аналітичний опис результату.
Результати досліджень із застосуванням ЕОМ зводяться у спеціальній частині роботи, яка передбачає застосування комп’ютерних технологій як інструменту дослідження.

© Всі права захищені - 2024, Офіс Алекс
Розробник
Економіко-математичне забезпечення магістерської роботи
Контакти

Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік. Ми також ділимося інформацією про використання вами нашого сайту з нашими партнерами в соціальних мережах, рекламі і аналітиці. Детальніше політика конфіденційності описана за цим посиланням.

Погоджуюсь