Зразок анотації до дипломної роботи

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ

АНОТАЦІЯ

випускної роботи

на здобуття академічного ступеня бакалавра

Тема: Індивідуально-психологічні та вікові особливості навчання англійської мови для дітей дошкільного віку.

Автор:Анотація до дипломної роботи.

Науковий керівник: доцент Анотація до дипломної роботи.

Короткий зміст праці:

Сучасний розвиток педагогічної науки сьогодні потребує не стільки теоретичних розробок, як фундаментальних досліджень, спрямованих на стимулювання самостійного, активного, творчого мислення. Перспективні тенденції розвитку мовної освіти України, пов’язані з її входженням в загальноєвропейську освітню спільноту, зажадали розширення функції навчального предмета «іноземна мова». Основна мета навчання іноземної мови полягає у формуванні та розвитку в дошкільнят комунікативної компетенції, необхідної для участі в діалозі культур і цивілізацій сучасного світу.

Наше дослідження спрямоване на аналіз та характеристику особливостей сучасних методик навчання англійської мови дошкільнят. В дипломній роботі охарактеризовано сучасні реформи в освітній галузі України, описано головні психолінгвістичні передумови оволодіння іноземною мовою, визначено місце рольової гри у вивченні іншомовної лексики дітьми дошкільного віку, досліджена сучасна методика викладання англійської мови за підручником Шкваріної Т.М. «Англійська мова для дітей дошкільного віку», узагальнено інформацію про Болонський процес як визначальний фактор в активізації вивчення англійської мови, проаналізовано інтенсивні методи викладання іноземної мови. Також, в дослідженні розроблені уроки з вивчення англійської мови, враховуючи індивідуально-психологічні та вікові особливості дітей дошкільного віку.

Дипломна робота складається із вступу, двох розділів, висновків, списку використаної літератури та додатків.

 

 

Анотація до дипломної роботи

 

Категорії:
Статті
© Всі права захищені - 2024, Офіс Алекс
Розробник
Зразок анотації до дипломної роботи
Контакти

Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік. Ми також ділимося інформацією про використання вами нашого сайту з нашими партнерами в соціальних мережах, рекламі і аналітиці. Детальніше політика конфіденційності описана за цим посиланням.

Погоджуюсь