Підрозділ курсової “Результати дослідження”

У розділі «Результати» потрібно здійснити узагальнення відносно тих експериментальних даних, що були зібрані в ході експерименту. Опис результатів також має бути послідовним відносно експериментальних завдань та гіпотез. У випадку, якщо при аналізі були знайдені не статистично значимі показники, вони у будь-якому випадку зазначаються у тексті роботі. Результат відносно одного завдання є сукупністю опису:
1) обраного математичного методу для аналізу експериментальних даних;
2) змінні, яким чином порівнювалися дані, із зазначення внутрішньо- та зовнішньогрупового критерію
аналізу даних;
3) отриманий результат із зазначенням статичної значимості отриманого показника;
4) якісний аналіз, де студент в декількох словах дає описову характеристику знайденого статистичного зв’язку. В даному розділі варто включити таблиці даних, що мають пряме відношення до статистичного аналізу даних або є його результатом (наприклад, лінійні графіки залежності змінних).
Таблиці або Графіки мають бути змістовними, мати пряме відношення до здійсненого аналізу. Важливо також звернути увагу на формування дескрипції та назви до них, де в тексті має даватися чітка інструкція відносно того яким чином вони інтерпретуються і які дані представлені на них.

© Всі права захищені - 2024, Офіс Алекс
Розробник
Підрозділ курсової “Результати дослідження”
Контакти

Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік. Ми також ділимося інформацією про використання вами нашого сайту з нашими партнерами в соціальних мережах, рекламі і аналітиці. Детальніше політика конфіденційності описана за цим посиланням.

Погоджуюсь