Основні складові курсової роботи

Титульна сторінка
Курсова робота відкривається титульною сторінкою, де зазначається назва навчального закладу, назва факультету, назва кафедри, назва теми, прізвище та ініціали студента і наукового керівника, оцінка, завізована підписами членів комісії, місто та календарний рік написання роботи.

План курсової роботи
На наступній сторінці подається план курсової роботи, який відображає її структуру (розділи та їх частини).

Список скорочень слів, словосполучень та умовних позначень
У випадку використання у тексті роботи значної кількості (більше 2-х) складних власних чи загальних назв, які мають уніфіковані абревіатурні скорочення, складається «Список скорочень слів, словосполучень та умовних позначень»
Зразок
СПИСОК СКОРОЧЕНЬ СЛІВ, СЛОВОСПОЛУЧЕНЬ ТА УМОВНИХ ПОЗНАЧЕНЬ

ДЗУ – документаційне забезпечення управління
ДСК – документи для службового користування
ЄРКК – єдина реєстраційно-контрольна картка
СЕД – система електронного документообігу

Вступ
Вступ свідчить про методологічну і методичну підготовку молодого дослідника, його вміння довести правильність вибору теми, її актуальність.
Вступ є своєрідним показником роботи студента: він виявляє, чи достатньо зібрано матеріалу, чи добре продуманий план, чи правильна наукова позиція дослідника, чи може студент внести у роботу дослідницький характер.

© Всі права захищені - 2024, Офіс Алекс
Розробник
Основні складові курсової роботи
Контакти

Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік. Ми також ділимося інформацією про використання вами нашого сайту з нашими партнерами в соціальних мережах, рекламі і аналітиці. Детальніше політика конфіденційності описана за цим посиланням.

Погоджуюсь