Для того, щоб замовити курсову або дипломну роботу заповніть, будь ласка, форму нижче і зазначте в повідомленні такі пункти:
Після отримання заявки ми сконтактуємо з вами якомога швидше і узгодимо, як замовити курсову.

Додаткова інформація (план, вимоги, практична частина...), якщо є

Пропонуємо виконання курсових та дипломних робіт на замовлення з таких напрямків, як: філологія, лінгвістика, перекладознавство, літературознавство, історія, культура, психологія, юриспруденція, економічні дисципліни, інформаційна діяльність, політологія, менеджмент, філософія, релігієзнавство, соціологія, педагогіка, методика.Для того, щоб замовити курсову або дипломну роботу заповніть, будь ласка, форму справа.Після отримання заявки ми сконтактуємо з вами якомога швидше і узгодимо, як замовити курсову.

Відповіді на запитання

– Як замовити у вас роботу?
– Заповніть форму справа. Ми сконтактуємо з вами якомога швидше.

– Як швидко ви робите курсові, дипломні на замовлення?
– За наявності інформації можемо зробити за 2-3 години. Якщо не терміново, то, зазвичай, курсова на замовлення – тиждень, дипломна – за два тижні.

– Як оплачувати замовлення?
– Перед початком роботи ми беремо передоплату – 30% від вартості. Коли замовлення буде повністю готове, ви перераховуєте залишок, і ми висилаємо роботу вам на пошту або передаємо при зустрічі на електронному носії.

– Які гарантії, що ви зробите роботу, а не зникнете з грошима?
– Головна гарантія – наше ім’я постійних замовників (ми працюємо ще з 2004 року). Якщо бажаєте, ми можемо зустрітися і ви все оплатите при зустрічі, попередньо перевіривши замовлення. Також можете додатися в друзі у Facebook.
Ми працюємо офіційно: зареєстровані в податковій, маємо свідоцтво, все регулярно сплачуємо. Нам не вигідно вас обманювати: краще звертайтесь до нас щороку та приводьте друзів.

– Як внести передоплату або оплатити роботу?

– Варіанти оплати:

– поповнення картки ПриватБанку
– поповнення web money – U107183416771
– поповнення мобільного рахунку – номер даємо при зверненні
– при зустрічі (м. Рівне)