Математичне моделювання та інформаційна підтримка в управлінні інвестиційними процесами

60 грн.

Скачати курсову роботу

Купити в 1 клік
Додати в бажання
Додати в порівняння
Категорія:Економіка

ПЛАН

ВСТУП………………………………………………………………………………..3
РОЗДІЛ 1 ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ…………………………………………………………………………………6
1.1 Економічна сутність інвестицій. Класифікація інвестицій……………….6
1.2 Сутність управління інвестиційною діяльністю…………………………13
1.3 Інвестиційні ризики та їх оцінка…………………………………………..18
1.4 Роль і місце програмних продуктів в оцінці ефективності інвестиційних проектів…………………………………………………………………………………..24
РОЗДІЛ 2 МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ…………………………………31
2.1 Методи вибору та оптимізації інвестиційних рішень в економіці…31
2.1.1. Метод аналізу корисної вартості альтернатив…………31
2.1.2. Аналітичне визначення ієрархії цілей (АНР-метод)……….34
2.2 Методи вибору і оптимізації інвестиційних рішень у банківському бізнесі………………………………………………………………………………………40
2.2.1. Модель гнучкого планування інвестицій…………………….40
2.2.2. Статична модель синхронного інвестиційно-фінансового планування……………………………………………………………………………….43
2.3 Інформаційна підтримка прийняття оптимального інвестиційного рішення……………………………………………………………………………………46
РОЗДІЛ 3 ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ОЦІНКА ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ……58
3.1 Оцінка інвестиційних проектів на основі методів вибору та оптимізації інвестиційних рішень в економіці………………………………………………….58
3.2 Оцінка інвестиційних проектів у банківському бізнесі……………………..67
3.3. Дослідження інвестиційних проектів засобами обчислювальної техніки..75
ВИСНОВКИ……………………………………………………………………….81
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ…………………………………………85
ДОДАТКИ

ВСТУП

На початку 80-х років XX ст. почалося реформування країн Центральної і Східної Європи, що потребувало значних довгострокових вкладень капіталу. Відтоді у практику державної діяльності ввійшло поняття «інвестиції».
Розпочата в Україні економічна реформа потребує пожвавлення господарського життя з метою забезпечення економічного зростання держави. Досягти цього можна на основі фінансової стабілізації, структурної перебудови, приватизації, створення ринку капіталів. Особливо складною є проблема відродження фінансового ринку як саморегульованої системи переливання капіталів, системи довгострокових інвестицій.
У ринковій економіці інвестиції відіграють надзвичайно важливу роль у розвитку національного виробництва. Завдяки їм здійснюється технічне переоснащення підприємств, поповнюються товарні запаси і вдосконалюється товар, здійснюються науково-дослідні роботи тощо. Саме поняття «інвестиції» є чи не найуживанішим поняттям в економічній літературі. Огляд періодичних видань, як зарубіжних, так і вітчизняних, свідчить про винятковий інтерес дослідників до цієї ключової економічної категорії. Але детальніший аналіз переконує нас у тому, що економічна наука на сьогодні не виробила універсального визначення категорії «інвестиції», яке відповідало б потребам як теорії, так і практики.
Починаючи з А. Маршалла, який приділив значну увагу інвестиціям у своїй знаменитій праці «Принципи економіки», вони стають предметом дослідження провідних економістів, Однією з найголовніших складових теорії Дж. Кейнса були інвестиції. Дж. Кейнс сформулював правило, яке зводиться до того, що «в будь-якому новому прирості сукупних доходів частка заощаджень зростає випереджальними темпами стосовно частки, яка споживається, а отже, забезпечується основа майбутніх інвестицій». Подальше вивчення інвестиційних процесів в економіці здійснювали Дж. Робінсон, Е. Чемберлін, Р. Хоутрі, Дж. Гобсон, Е. Хансен, Р. Харрод та багато інших.
Огляд праць вітчизняних авторів дає підстави стверджувати, що у визначенні поняття «інвестиції» у них не менше трактувань, ніж у зарубіжних авторів. Однією з помилок у вітчизняній літературі є ідентифікація поняття «інвестиції» з поняттям «капіталовкладення». Інвестиції розглядалися як вкладення капіталів у відтворення основних засобів. При цьому капітальні вкладення аналізувалися і як економічна категорія, і як процес, пов’язаний з рухом грошових коштів.
Інвестування – складова розвитку економічних об’єктів, основний спосіб поліпшення матеріальних умов життя суспільства. Організація ефективного інвестування важлива як для інвестора, так і для суспільства в цілому. Добрі результати в роботі кожного конкретного інвестора, підприємства просувають економіку країни вперед і забезпечують зростання рівня життя населення. Не менш важливим процес інвестування є і для інвестора. Адже маючи вільні кошти він зацікавлений їх вкласти з найбільшою вигодою для себе та з найменшим ризиком їх втрати. Тому проблема вибору оптимального інвестиційного рішення на даний час є дуже актуальною.
Метою даної роботи є розвиток теоретичних засад щодо організації та методики аналізу інвестиційних проектів та обґрунтування рекомендацій, щодо прийняття оптимального інвестиційного рішення.
Для досягнення поставленої мети в роботі передбачено вирішити наступні завдання:
• з’ясувати економічну сутність інвестицій як об’єкта аналізу їх ефективності;
• визначити класифікацію інвестицій
• визначити сутність інвестиційної діяльності;
• дати визначення економічного ризику;
• встановити роль і місце програмних продуктів в оцінці ефективності інвестиційного проекту;
• охарактеризувати основні математичні методи оцінки ефективності інвестиційних процесів;
• Розглянути основні інформаційні системи для прийняття інвестиційних рішень;
• Оцінити ефективність інвестиційного проекту на конкретному прикладі.
Об’єктом дослідження є процес обґрунтування управлінських рішень щодо вибору інвестиційних проектів в умовах ринкових відносин.
Предметом дослідження є сукупність теоретичних і прикладних аспектів організації і методики аналізу ефективності інвестицій.
У ході виконання дослідження будуть використані наступні методи:
• Графічний
• Табличний
• Математичний метод
У даній роботі були використані наукові праці вітчизняних та зарубіжних науковців, підручники та Internet ресурси.

1. Оплата на сайті проводиться в режимі онлайн у будь-який можливий спосіб при оформленні замовлення. Обрати спосіб оплати можна на сторінці оформлення платежу та зазначення даних клієнта.

2. Доставка електронних файлів проводиться протягом 15 хвилин з моменту отримання та підтведження оплати з боку платіжної системи. В разі, якщо листа немає, потрібно перевірити папку СПАМ. Якщо і там немає, напишіть нам на пошту або в онлайн чат, зазначивши назву файла, час та спосіб оплати. Ми вишлемо вам листом у відповідь.

3. Усі текстові документи, надані виключно в якості зразка з метою ознайомлення та допомоги при написанні власних наукових досліджень.

Гарантія повернення коштів. В разі, якщо файл, який ви отримали, не відповідає опису або взагалі не відкривається, ми вишлемо робочий файл або повернемо вам гроші.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Математичне моделювання та інформаційна підтримка в управлінні інвестиційними процесами”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 + 10 =

грн.
© Всі права захищені - 2024, Офіс Алекс
payment
Кнопка звʼязку
Замовити дзвінок
Повідомлення успішно відправлено
Ми перетелефонуємо вам найближчим часом.