Сортування списку друзів Facebook – який алгоритм лежить в її основі?

Опубліковано: 17.08.2018

Добрий день. Сьогодні задався питанням – а який алгоритм лежить в основі сортування списку друзів при його перегляді? Просто справа в тому, що на чолі списку осіб, який не виявляв активності на моїй сторінці близько тижня (лайк і коммент моїх постів), але робив це раніше на протязі близько півтора місяця, з перервами. Все б нічого, але другий рядок займає людина, яка взагалі не проявляє активності на моїй сторінці, причому дуже і дуже давно, але я іноді “проявляв активність” на його сторінці, але теж досить рідко. Третій рядок – один з топ-друзів. Я погуглити на цю тему, з’ясувалося, що є думка, що положення людини в списку залежить від того, наскільки він цікавився мною. Зазначу, що перша людина в списку – це людина, листування з яким я переглядаю останні 3-4 дня, хоча нічого і не пишу.

Интересуетесь современной ситуацией на рынке торговли биткоинов? Тогда сайт bitcoin trading platform ждет вас. Загляните.

Цікаво, чи може взагалі хтось хоч приблизно знати, як може працювати цей алгоритм? Хто тут визначає – я чи друг? Цікаво також і думки прочитати. Заздалегідь вдячний за відгуки 🙂

© Всі права захищені - 2024, Офіс Алекс
payment
Кнопка звʼязку
Замовити дзвінок
Повідомлення успішно відправлено
Ми перетелефонуємо вам найближчим часом.